Interiéry na mieru

Kompletné interiérové riešenia

Nechajte Váš interiér na nás.

Naši odborní architekti, pre vás pripravia celkový návrh interiéru, či už pôjde o úplne nový interiér alebo prerábku. Náši dizajnéri vám pomôžu sa zorientovať z množstva rozmanitých materiálov, farieb a nábytku a zladiť váš nový priestor tak, aby pôsobil moderne a zároveň harmonicky. Samozrejme, výber interiérového zariadenia a vybavenia prispôsobíme výške vašej plánovanej investícií.

Vyrobíme pre vás všetko na mieru a presne podľa predstavy. Ponúkame kompletné interíerové riešenia pre domácnosť alebo nebytový priestor. Zhotovíme nábytok na mieru do celého objektu.

Poskytujeme kompletný servis, od konzultácií a kreatívneho návrhu cez výrobu a montáž.

- Sedačky a postele na mieru - Kuchynské linky - Vstavané skrine a šatníky - Obývačky - Detské a študentské izby - Dvere a zárubne - Obklady a podlahy - KúpeľneMurárske a stavebné práce 


V rámci kompletnej rekonštrukcie interiéru, ponúkame drobné stavbné práce, ktoré su dôležitým aspektom každého interiéru. 
Sme špecialisti na rekonštrukcie a preto je zverenie rekonštrukcie interiéru odbornej firme prvým krokom, že jej výsledok bude v súlade s predstavami a prianiami klienta.


- Rekonštrukcia bytov a domov
- Prestavba bytového jadra 
- Kúpeľna, WC
- Maliarske a natieračské práce
- Búracie práce a likvidácia odpadu
- Montáž a práce so sádrokartónov
- Montáž drevených a laminátových podláh 
- Prístavba priečok
- Pokládka obkladov a dlažieb

- Elektroinštalácia, vodoinštaláciaInteriéry