Sedačky

Ponúkame Vám výrobu sedačiek na mieru. 


Vyberte si sedačku z našeho katalógu alebo si nechajte vytvoriť svoj vlastný koncept.


Naše sedacie súpravy dokážeme upraviť do rozmerov a variant aké budete potrebovať.

U nás v Showroome si môžete vybrať spomedzi poťahových materiálov.


Nairobi 
Štýlová a pohodlná sedacia súprava Nairobi s rozkladaním a polohovatelnými opierkami okúzli každého človeka, ktorý ma vkus a zmysel pre dizajn. Sydney


Sedacia súprava Sydney je ideálnym riešením pre rodiny s deťmi. Sedačku ponúkame v látkach ktoré majú špeciálnu Aqua Clean úpravu a sú odolné voči znečisteniam. 

Rozkladanie a úložný priestor sú praktickým riešením pre návštevy.


Tokio 


Štýlová mestská sedačka, uľahodí každému človeku, ktorý si rád pospí pri sledovaní televizíe alebo pri poobednom odpočinku. Široké sedenie umožnuje maximálny komfort, ktorý dokonale dotvára taburet. 


Helsinky


Helsinky je sedačka, ktorá vytvára atmsoféru celého domova. Jej jednoduché štýlové tvari a dokonalé línie nenechajú žiadnu návštevu chladnú. Ak chcete aby Váš interiér pôsobil dokonale jednoducho, tak v tom prípade je tu Helsinky pre Vás. 


Geneva


Luxusná sedacia súprava, ktorá v sebe skrýva rafinované rozťahovanie na každodenné spanie. Ak máte menší byt alebo kanceláriu kde sa radi natiahnete, tak výber je jasný. Genava v koženom prevedení pôsobí veľmi luxusne ale zároveň je dokonale praktická. 


Rio


Taliansky dizjan, extociké tvari a komfort. To sú 3 slová ktorými by som opísal našu Rio. Rio je absolútne iná než všetky ostatné sedačky, už na prvý pohľad Vás dostane svojím štýlovým prevedením a látkou, ktorá budí dojem brúsenej kože. 


Doha


Ak máte radi luxus a mohutné sedacie súpravy, tak Doha bude spĺnať Vaše očakávania. 

Mohutná sedacia súprava pôsobí domintantným a luxusným dojmom. 


Havana


Chestrefieldová sedačka Havana je absolutným pokladom medzi sedačkami. Splňuje luxus, štýl, precíznosť. Sedačka je extociká a hodí sa do každého interiéru, moderného, starožitného, urbanistického. Je nápadná a vytvorí celú atmosféru Vašeho domova.


Kresielka