Šatníky

Vstúpte do svojej izby s oblečením Šatníky sú veľmi atraktívnym riešením pre domácnosť.
Kto z nás by nechcel mať vlastnú izbu, ktorá bude slúžiť iba pre oblečenie? Vstupné šatníky riešia nielen čas ale aj priestor. Súčasné moderné šatníky sú funkčné,organizované a praktické.


  • Šatník vo Vašej domácnosti odľahčí celý priestor od množstva nábytku, ktorý by ste v byte potrebovali. Šatníky v domácnosti sú veľmi praktickým a prehľadným riešením.
  • Šatník môže byť veľký ako samostatná izba, ale taktiež sa dajú spraviť aj menšie vstupné šatníky. Náš dizajnér Vám navrhne vnútorne riešenie šatníka, tak aby bol čo najprehladnejší a najpraktickejší. Takisto aj posuvné dvere, ktoré sú dizajnovou čerešničkou.

Hlavnou zásadou pri výrobe šatníkov je pre nás praktickosť a jednoduchosť. Všetko záleží od poznatkov, ktoré od Vás získame: Hlavný účel šatníka, koľko osôb ho bude využívať a kompozícia poličiek.

  • Za viac ako 25 rokov výroby skríň a šatníkov už poznáme každý zložitý aspekt pri výrobe. Naši profesionálni dizajnéri Vám predstavia návrh, ktorý bude vytvorený podľa Vašich požiadaviek a po odsúhlasení sa pustíme do výroby.