O nás

-Poctivá slovenská výroba-

Využívame len tie najkvalitnejšie materiály, ktoré sú dostupné.
Selektujeme výrobcov už od roku -1992-.

Dlhoročnými skúsenostami a spoluprácou s obrovským množstvom dodávateľov, sme dokázali rokmi vyselektovať a ponechať v spolupráci, len tých najkvalitnejších dodávateľov, ktorí sú na slovenskom trhu dostupní.

Dobré vzťahy s našimi dodavateľmi sú pre nás absolútnym základom, tie sa odzrkadlujú napríklad aj rýchlosťou alebo cenou dodávok materiálov. Preto dokážeme vstavanú skriňu, častokrát zhotoviť, za polovičný čas ako naša konkurencia a s oveľa lepšou cenou. 

Rešpektujeme priania klientov

Snažíme sa vyhovieť každej požiadavke, ktorú klient požaduje.

Oceňovaní dizajnéri

V našom tíme pracujú špičkoví interiéroví dizjanéri.

Rýchlo a spoľahlivo

Všetky zákazky sa snažíme spraviť v čo najrýchlejšom čase so 100% kvalitou.

Všetko z pohodlia domova

Prídeme až k vám domov a spoznáme celý priestor. 


Firma BenJo poskytuje svoje služby už od roku 1992. 

Sme rodinná firma s dlhoročnou trádíciou, ktorá je oddaná svojmu remeslu. Zaoberáme sa výrobou interiérov na mieru (kuchynské linky, nábytok na mieru, vstavané skrine, šatníky, postele, sedačky na mieru a čalunnícke služby.)

Dôležité je pre nás pochopiť každého zákazníka ... Jeho vkus, predstavu a interiérový zmysel.
Preto sa snažíme navštíviť každého zákazníka, aby sme dokázali čo najlepšie navrhnúť ideálny projekt. Záleží nám, na čo najlepšie odvedenej práci a preto sa chceme u vás rozhliadnuť a dopasovať k vášmu interiéru, čo najidealnejší produkt.

Navštívte náš showroom 

Námestie Hraničiarov 4, Petržalka

Bratislava

U nás vybavíte všetko z pohodlia domova. Avšak radi vás pozveme k nám do štúdia, kde si môžete prehliadnuť vzorky materiálov a dohodnúť sa s nami na dalšom postupe.